Szukaj

Bal Szkolny A.D.2020

W ostatnią sobotę, 15.02.2020 r. w naszej szkole dużo się działo. Od samego rana budynek „Czwórki” tętnił życiem, a to za sprawą tradycyjnego już Balu Szkolnego. A właściwie dwóch bali, bo przed południem na balu przebierańców świetnie bawiły się klasy I, II i V, a wieczorową porą wspaniałą zabawę rozpoczęli polonezem uczniowie klas starszych.

Był to bal wyjątkowy z kilku powodów. Wprawdzie pierwszy raz w Szkole Podstawowej nr 4, ale w murach „Czwórki” odbywał się już po raz osiemnasty. Motywem przewodnim zabawy w tym roku było Hollywood. Niezwykłe było również to, że zaproszenie na tegoroczny bal przyjęli uczniowie z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 7 w Osinach, za co dziękujemy gronu i dyrekcji – pani Katarzynie Dudek i pani Urszuli Prasnowskiej. Młodzież z obu szkół bawiła się razem fantastycznie!

Oprócz tańców atrakcją było pyszne jedzenie,  animacje DJ Tomka,  loteria fantowa,  a  także  wybór  Króla

i Królowej Balu. Sobotnia impreza trwała do późnych godzin wieczornych.


Zabawa nie mogłaby się odbyć bez zaangażowania i pracy nauczycieli SP7 i SP4, wśród których szczególnie pragniemy wymienić:

-p.Lucynę Rybak-Wojaczek - stratega i koordynatora wszelkich działań,

-p.Kornelię Zelcer-Maleszewską, p.Monikę Jończy oraz p.Dagmarę Wańczurę - twórczynie tego przedsięwzięcia od strony artystycznej,

-p.Beatę Pietrzykowską-Janczak, p.Edytę Palm - za pomoc techniczną,

-p.Izabelę Głowacką - za przygotowanie choreograficzne naszych uczniów,

-p.Martę Trojnar - za przygotowanie loterii fantowej.
Największe podziękowania należą się wspaniałym Rodzicom naszych uczniów! Wasza pomoc w trakcie przygotowań do balu i obecność na samej imprezie była nieoceniona! Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do pań: Katarzyny Grzymały, Elżbiety Ignar oraz Agnieszki Michalskiej, które z ramienia Rady Rodziców zakupiły nagrody dla króla i królowej balu oraz pozyskały fanty na loterię.Dziękujemy również sponsorom, którzy wsparli naszą inicjatywę. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy pod adresem: Multibiuro, Adrem Higiena, p.Weronika Kajzerek – Lelani Studio Urody, p.Małgorzata Kamycka-Śledź - Optyk PUNKT WIDZENIA, firma Rehlis,  spółka Nowe Miasto.


Więcej zdjęć w GALERII

  • Facebook Social Ikona
teams logo.png

© Copyright by SP4 Żory 2019