Szukaj

  Bal Szkolny A.D.2020

  W ostatnią sobotę, 15.02.2020 r. w naszej szkole dużo się działo. Od samego rana budynek „Czwórki” tętnił życiem, a to za sprawą tradycyjnego już Balu Szkolnego. A właściwie dwóch bali, bo przed południem na balu przebierańców świetnie bawiły się klasy I, II i V, a wieczorową porą wspaniałą zabawę rozpoczęli polonezem uczniowie klas starszych.

  Był to bal wyjątkowy z kilku powodów. Wprawdzie pierwszy raz w Szkole Podstawowej nr 4, ale w murach „Czwórki” odbywał się już po raz osiemnasty. Motywem przewodnim zabawy w tym roku było Hollywood. Niezwykłe było również to, że zaproszenie na tegoroczny bal przyjęli uczniowie z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 7 w Osinach, za co dziękujemy gronu i dyrekcji – pani Katarzynie Dudek i pani Urszuli Prasnowskiej. Młodzież z obu szkół bawiła się razem fantastycznie!

  Oprócz tańców atrakcją było pyszne jedzenie,  animacje DJ Tomka,  loteria fantowa,  a  także  wybór  Króla

  i Królowej Balu. Sobotnia impreza trwała do późnych godzin wieczornych.


  Zabawa nie mogłaby się odbyć bez zaangażowania i pracy nauczycieli SP7 i SP4, wśród których szczególnie pragniemy wymienić:

  -p.Lucynę Rybak-Wojaczek - stratega i koordynatora wszelkich działań,

  -p.Kornelię Zelcer-Maleszewską, p.Monikę Jończy oraz p.Dagmarę Wańczurę - twórczynie tego przedsięwzięcia od strony artystycznej,

  -p.Beatę Pietrzykowską-Janczak, p.Edytę Palm - za pomoc techniczną,

  -p.Izabelę Głowacką - za przygotowanie choreograficzne naszych uczniów,

  -p.Martę Trojnar - za przygotowanie loterii fantowej.
  Największe podziękowania należą się wspaniałym Rodzicom naszych uczniów! Wasza pomoc w trakcie przygotowań do balu i obecność na samej imprezie była nieoceniona! Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do pań: Katarzyny Grzymały, Elżbiety Ignar oraz Agnieszki Michalskiej, które z ramienia Rady Rodziców zakupiły nagrody dla króla i królowej balu oraz pozyskały fanty na loterię.  Dziękujemy również sponsorom, którzy wsparli naszą inicjatywę. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy pod adresem: Multibiuro, Adrem Higiena, p.Weronika Kajzerek – Lelani Studio Urody, p.Małgorzata Kamycka-Śledź - Optyk PUNKT WIDZENIA, firma Rehlis,  spółka Nowe Miasto.


  Więcej zdjęć w GALERII

  • Facebook Social Ikona

  © Copyright by SP4 Żory 2019