Szukaj

Mamy pomysł, jak być bardziej EKO!


Segregowanie śmieci, wyłączanie prądu, zakręcanie wody czy ograniczenie stosowania toreb plastikowych – to najprostsze czynności, które wpływają na poprawę środowiska. Co jeszcze można zrobić, by być bardziej eko?

Na   to   pytanie,    w   dość   oryginalny  sposób,  a mianowicie nagrywając film, odpowiedzieli uczniowie naszej szkoły – Igor Zygmunt (kl.6c), Ela Rodak, Agata Kraińska (kl.5g), Julia Płoskonka, Zuzanna Struczyk, Oliwia Pietryja, Nadia Kawałek (kl.5f). Wielkie brawa dla autorów i ich opiekuna - pani Sabiny Chyła!

Tym samym nasza szkoła bierze udział w konkursie Eco Challenge organizowanym przez Fundację Komputronik. W oczekiwaniu na wyniki konkursu zachęcamy wszystkich do obejrzenia pracy naszych uczniów i – co oczywiste – zalajkowania jej!


Film konkursowy zobaczysz >>> TUTAJ

  • Facebook Social Ikona
teams logo.png

© Copyright by SP4 Żory 2019